










Kwiaciarnia ATUT Anna Kempa-Gałuszka to studio florystyczne zlokalizowane w Bielsku-Białej, które może pochwalić się niemal czterdziestoletnim dziedzictwem rodzinnym. Firma prowadzona przez Annę Kempę-Gałuszkę przy ulicy Cieszyńskiej 394A, łączy bogate doświadczenie z nowoczesnymi trendami florystyki, realizując rozmaite potrzeby klientów.
Zakres działalności firmy obejmuje nie tylko klasyczne bukiety i kompozycje na różne okazje, ale także specjalistyczną florystykę ślubną i pogrzebową. Przedsiębiorstwo wyróżnia się innowacyjnym podejściem do projektowania zielonych wnętrz oraz tworzenia ogrodów wertykalnych z użyciem żywych roślin, pełniących funkcję naturalnych filtrów powietrza. Klientom zapewniono dostęp do profesjonalnych konsultacji, wizualizacji 3D oraz możliwość obejrzenia efektów prac w siedzibie firmy.
Dodatkowo, kwiaciarnia prowadzi sprzedaż internetową ze sprawną dostawą kwiatów na terenie Bielska-Białej i okolicznych miejscowości. W asortymencie znajdują się też wyselekcjonowane elementy aranżacji wnętrz, takie jak doniczki, lampy czy lustra. W 2021 roku firma przeszła transformację, poszerzając ofertę i tworząc przestrzeń sprzyjającą kreatywności.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 74 | 4.6 / 5 | |
| 16 | 5.0 / 5 |