Pracownia Florystyczna „Coś pięknego” mieści się w zabytkowej kamienicy na myślenickim Rynku, wyróżniając się wyjątkową atmosferą i elegancją. Przedsiębiorstwo zarządzane jest przez dwie zaprzyjaźnione florystki, które zawodowo koncentrują się na kreowaniu oryginalnych kompozycji kwiatowych, dostosowanych do potrzeb klientów i różnorodnych okazji. Każde zlecenie realizowane jest z indywidualnym podejściem, ze szczególnym naciskiem na świeżość i staranny dobór kwiatów.
Oferta pracowni obejmuje bukiety przeznaczone na urodziny, jubileusze i wiele innych okoliczności, a wyjątkową pozycję zajmują dekoracje ślubne – zarówno kościołów, sal weselnych, samochodów, jak i stołów, które podkreślają uroczysty charakter wydarzeń. Pracownia obsługuje także rozmaite eventy, zapewniając kompleksowe i estetyczne aranżacje kwiatowe.
Na lokalnym rynku firma wyróżnia się kreatywnością zespołu, sprawną realizacją zamówień – niejednokrotnie z dostawą w dniu złożenia – oraz dostępnością kwiatomatu, umożliwiającego zakup świeżych kwiatów poza regularnymi godzinami pracy. Pracownia prowadzi również warsztaty z plecenia wianków, adresowane do osób chcących rozwijać swoje umiejętności florystyczne. Dzięki profesjonalnej obsłudze i wysokim standardom jakości, firma zyskała szerokie grono zadowolonych klientów.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 81 | 4.9 / 5 | |
| 43 | 5.0 / 5 | |
| weselezklasa | 5 | 5.0 / 5 |